13.10.2022

Projekt SO-HO je vlajkovou loďou CRESCO v Českej republike

V pražských Holešoviciach prinášame atraktívnu príležitosť pre investorov z celého sveta. Prestavba a rozvoj budovy továrne holešovickej Tesly prináša skvelú príležitosť na investíciu do rozvojovej zóny v susedstve Vltavy. Holešovice sú vďaka nevídanému kultúrnemu a spoločenskému boomu považované za mestskú časť Prahy s najväčším potenciálom rozvoja. Boj proti inflácii začína rozumnými investíciami.

Jedno z najatraktívnejších miest na svete

Praha sa dlhodobo radí k najlepším miestam na život. Podľa magazínu Time Out, ktorý každý rok zostavuje rebríček najlepších miest, sa Praha umiestnila na 6. priečke. Úžasná história, architektúra, prístup k službám a kultúre patria k najčastovanejším prednostiam stovežatej.

Nehnuteľnosti v Prahe sú stabilnými investíciami

Aj preto patria nehnuteľnosti v Prahe k svetovo najlepším investíciám. Stabilita krajiny, bezpečnosť a pokračujúci rozvoj mesta znamenajú istotu zhodnotenia investície. Okrem toho tamojší trh zaznamenáva zvýšený záujem o nájomné bývanie, čo spôsobuje aj väčšia nedostupnosť hypoték a zvýšenie úrokových sadzieb. Podľa prognóz by mala výška nájmov v nasledujúcich 12 mesiacoch ďalej porásť a to zhruba o 25 percent. Prečo teda neinvestovať v najdynamickejšie sa rozvíjajúcej časti Prahy - Holešoviciach?

Predstavujeme SO-HO

Pražské Holešovice totiž ukrývajú viaceré kultúrne a spoločensky zaujímavé ciele, ako je Centrum súčasného umenia DOX, antikvariáty či divadlá, reštaurácie a grafitti murály. Aj samotný názov nášho projektu SO-HO (SOuth HOlešovice) je preto odkazom na podobnú atmosféru newyorskej štvrte SoHo (South of Houston Street).

Celkovo preinvestujeme v projekte SO-HO 100 mil. eur, pričom po dokončení druhej a tretej etapy v roku 2025 tu vznikne celkovo takmer 500 bytov a loftov. Prvá etapa by mala byť dokončená už v roku 2024. Súčasťou revitalizácie tohto brownfieldu v susedstve Vltavy bude aj novovysadená mestská alej s vyrastenými stromami a okrasnými rastlinami, ale aj zelené strechy a strešné terasy.

Pripravili sme si pre vás špeciálnu ponuku

Pre investorov sme si pripravili niekoľko lákavých ponúk, ktoré by ste v iných projektoch márne hľadali.

CRESCO hypotéka

  • Pre prvých 15 nových klientov a do 31. 10. 2022 máme pripravenú hypotéku s exkluzívnymi podmienkami, s úročením len na úrovni 2,49 %. Chcem vedieť viac

5 % bonus

  • Ak pri podpise rezervačnej zmluvy zaplatíte väčšiu časť kúpnej ceny ako 15 %, znížime vám výslednú cenu nehnuteľnosti o prevyšujúcu čiastku zhodnotenú o 5 %. Chcem vedieť viac

Garantovaný nájom

  • Ponúkame vám bezproblémový a trvalý prenájom vašej nehnuteľnosti po celú dobu uzavretia zmluvy a stav bytu ako pri odovzdaní. Chcem vedieť viac

Späť na všetky novinky