14.03.2023

Spustili sme predaj nového bývania v spojení s prírodou a udržateľnými riešeniami v projekte Kvetnica

V Žiline, neďaleko lesoparku vyrastie jedinečný developerský projekt Kvetnica, ktorý predstavuje bývanie plné prírody. Vďaka svojej lokalite ponúkne obyvateľom výhľad na Veľký Rozsutec, ale aj celú panorámu Malej Fatry. Výber bytov nájdete na stránke www.kvetnicazilina.sk.

Prémiová lokalita s množstvom zelene

Projekt Kvetnica sa nachádza neďaleko historického centra Žiliny, v jednej z najlepších mestských častí Bôrik. Jeho jedinečnosťou je okrem prémiovej lokality aj množstvo zelene, ktorú svojim budúcim obyvateľom ponúkne. Hneď vedľa seba má mestský lesopark s detským ihriskom a lezeckým parkom Preles. Nielen okolie, ale aj fasáda Kvetnice bude prekypovať zeleňou. Na každý balkón pridáme jeden veľký kvetináč s kúskom prírody priamo u vás. Ani strechy nebudú výnimkou, zeleň sme sa rozhodli zakomponovať aj na takéto netradičné miesta. Ponúkne tak pokojné miesto na bývanie pre všetkých milovníkov prírody, ktorí nechcú dlho cestovať do centra mesta.

Okrem toho sme do projektu zakomponovali udržateľné riešenia, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Jedným z príkladov týchto riešení sú vodozádržné systémy na dažďovú vodu, ale aj mnohé iné.

Miesto ako stvorené pre vytváranie komunity

Je pre nás dôležité naše projekty budovať tak, aby v nich mohol rásť komunitný život. Aj v prípade Kvetnice sme chceli vytvoriť spoločný priestor, kde sa bude obyvateľom príjemne tráviť čas a zároveň sa v ňom môžu stretávať a tvoriť komunitu. Preto sme navrhli vnútroblok projektu plný zelene a plôch na oddych, či už aktívny alebo pasívny. V blízkosti Kvetnice nájdete aj veľa ďalších možností na športovanie. Nachádza sa tu športový atletický areál, tenisové kurty, mestská plaváreň a mestská športová hala.

Dobrá dostupnosť občianskej vybavenosti je jednou z veľkých kvalít rezidenčných projektov, a preto nebude chýbať ani v okolí Kvetnice. 

Presvedčte sa o jedinečnosti Kvetnice sami

Zapáčilo sa vám zelené bývanie v tomto projekte? Prečítajte si viac o tom, ako bude projekt a jeho okolie vyzerať na stránke www.kvetnicazilina.sk.

Späť na všetky novinky